Графік роботи:

Понеділок-Субота: 09:00 – 19:00

Графік роботи:

Понеділок-Субота: 09:00 – 19:00

Політика повернення та заміни
/
Політика повернення та заміни
Перейти:
/
Політика повернення та заміни

Інформація по поверненню або обміну товару

Хоч ми є компанією, яка надає послуги – часто, можуть бути разом з послугами замовлені і товари (прямо чи опосередковано потрібні для їх виконання). Наша політика відшкодування та повернення є стандартною та діє протягом 14 днів. Такого періоду на відмову від товару належного виду, який не влаштував з візуальних, релігійних чи інших причин більше ніж достатньо. Якщо після покупки минуло 14 днів, ми не можемо запропонувати вам повне відшкодування або обмін, але можемо розглянути питання в індивідуальному порядку як виключення з правил.
Щоб мати право на повернення, ваш товар має бути невикористаним і перебувати в тому самому стані, в якому ви його отримали. Він також має бути в оригінальній упаковці. Деякі види товарів не підлягають поверненню. Швидкопсувні товари, такі як продукти харчування, квіти, газети чи журнали, поверненню не підлягають. Ми також не приймаємо згідно закону продукти, які є предметами інтимної гігієни, небезпечними матеріалами, легкозаймистими рідинами чи газами.

Додатковий перелік товарів, що не підлягають поверненню:

 • Подарункові картки
 • Програмні продукти, які можна завантажити
 • Деякі предмети для здоров’я та особистої гігієни
 • Насипний матеріал (наприклад цегла замовлена насипом, а не на піддонах, і тому не має свого первинного зовнішнього виду)
 • Сипучі матеріали після розгерметизації (відкрили упаковку і вона відсиріла, втратила властивості)
 • Відрізний будівельний чи оздоблювальний матеріал, щоб був для клієнта розпакований, відміряний та поділений на частини згідно замовлення й не може відновити свій первинний стан

Щоб завершити повернення, нам потрібна квитанція або підтвердження покупки.
Не повертайте покупку виробнику.

Існують певні ситуації, коли надається лише часткове відшкодування:

 • Товар з явними ознаками користування
 • Товари в яких є CD-диски, магнітні стрічки, інші носії інформації які легко копіюються.
 • Будь-які речі не в їх оригінальному пакуванні, пошкоджені чи без окремих деталей по причинам не пов’язаним з нами як постачальником.
 • Збережені не всі ярлики чи заводське маркування.
 • Речі які повертаються пізніше ніж на 14 день.

Повернення

Після того, як ваше повернення буде отримано та перевірено, ми надішлемо вам електронний лист, щоб повідомити, що ми отримали ваш повернутий товар. Ми також повідомимо вас про схвалення або відхилення вашого відшкодування.

Відшкодування із запізненням або його відсутність

Якщо ви ще не отримали відшкодування, спочатку ще раз перевірте свій банківський рахунок. (зазвичай це 1-3 банківські дні)
Тоді зв’яжіться з компанією, яка видала вашу кредитну картку, може минути деякий час, перш ніж ваше відшкодування буде офіційно проведено.
Далі зверніться до свого банку. Часто потрібно деякий час на обробку.
Якщо ви зробили все це, але ще не отримали відшкодування, зв’яжіться з нами за адресою posluga@golcorpgruz.com

Товари з розпродажу

Кошти можуть бути повернуті лише за товари продані по стандартній ціні. Товари з розпродажів не підлягають поверненню (покупець ознайомлений з характеристиками товару на розпродажі і приймає його в такому ціновому діапазоні з усіма недоліками).

Помилкова оплата

Помилкова оплата (коли ви зробили замовлення, але вирішили відмовитися від покупки ще до її відправлення) може бути повернута протягом 1-3 днів (при оплаті картою – гроші повертаються на карту з якої здійснювалася оплата).

Обмін

Обміну підлягають лише товари які ви отримали дефектними чи неробочими. Якщо бажаєте отримати аналогічний товар на заміну – надішліть нам email на posluga@golcorpgruz.com і менеджер відповість на яку фізичну адресу одного з наших складів буде більш зручно відправити товар для обміну. (рішення по обміну приймається індивідуально)

Подарунки

Якщо товар було отримано як подарунок під час покупки (чи виграш в одному з конкурсів) та відправлено безпосередньо вам, такий подарунок не може бути обмінено чи замінено на грошову компенсацію чи еквівалент цінності подарунку. Але рішення по заміні дефектних товарів в індивідуальному порядку завжди приймаються адміністрацією на користь замовника, в інтересах підвищення популярності інтернет-магазину.

Відшкодування доставки

Щоб повернути товар, ви повинні надіслати його на адресу головного офісу: 04053 Київ, вул. Січових Стрільців,21 прим. 501 (якщо інше не було рекомендовано менеджером у відповідь на ваше звернення).
Ви самі несете відповідальність за сплату витрат на доставку для повернення вашого товару. Вартість доставки не повертається. Якщо ви отримаєте відшкодування, вартість зворотної доставки буде вирахувано з вашого відшкодування.
Залежно від того, де ви живете, час, який може знадобитися для того, щоб ваш обмінений продукт дістався до вас, може відрізнятися.
Якщо ви повертаєте дорожчі товари, ви можете скористатися службою доставки, яку можна відстежити, або придбати страховку доставки. Ми не можемо гарантувати, що отримаємо повернений у цей спосіб товар.

Потрібна допомога?

Зв’яжіться з нами по email posluga@golcorpgruz.com, якщо у вас є запитання щодо заміни та повернення. Саме письмовий запит в цьому випадку прискорить вирішення питання.

Опубліковано зі змінами та доповненнями: 02.02.2023

Потрібна консультація?

Швидко надамо попередню оцінку вартості

image

Знайти на сайті послугу