В будь-якій сфері, будівельній включно, є основні та другорядні роботи. Звісно, що головні та найвідповідальніші робить майстер. З цього й починається питання – коли помічник потрібен, а коли ні. Ми розглядаємо ремонтну та будівельну діяльність. Майстри сантехніки та електрики часто дуже добре справляються зі своєю роботою без когось, але всі останні майже завжди прибігають до пошуку підсобного помічника. До речі, інколи взагалі усім потрібна допомога. ТОВ “ГОЛКОРП” займається саме такими послугами в Києві та Київській області.
Найкраща ціна на послуги підсобника в Києві від ТОВ ГОЛКОРП – для Вашої економії!
Проштробити канали для проводу електрикам, замішувати та подавати клей альпіністу, затирка шпаклівки для маляра – це саме другорядна функція. Довго перераховувати не головні функції в тій чи іншій сфері. Інша справа, коли підсобник заробляє гроші собі та більше грошей майстру. Ось і найголовніше в цьому тексті – коли потрібен помічник? В Києві 70 % будівель – це п’ять та більше поверхів. Є така професія – “промисловий альпініст”.
Помічник альпіністу:
Все, що вище першого поверху – проблема для однієї людини. Подавати елементи утеплення(пінопласт, екструдит, пінополістірол, вату), замішувати клей, подавати та піднімати інструмент. Сам майстер це точно не зробить. Тому і очолює список “підсобник майстру” альпініст.

Підсобники бетонщикам-монолітчикам:
Саме підсобники. Бо в цій сфері діяльності, як правило багато другорядного об’єму. Більш досвідчені та думаючі помічники стоять на бетономішалці(по собі пам’ятаю). Інші носять бетон та цемент з піском.

Допомога покрівельникам:
Вони теж на висоті, як і альпініст. Можемо довго і про цю діяльність писати, але підсоби для кровельщиків відрізняються ще подачею дерева та металочерепиці.

Муляри(каменярі):
Це дуже горді майстри. Помимо постійних замісів цементного розчину та його подачі – ще потрібно, щоб при них постійно була цегла. Їм без “шуршання під ногами” ніяк.

Майстри з внутрішніх робіт:
Цих спеціалістів об’єднано. Це монтажники гіпсокартону, маляра-штукатури, плиточники, електрики та сантехніки. Цим людям потрібно носити, замішувати клей, щось тримати, затирати, піднімати матеріал, збирати та виносити сміття.

Є окремий вид діяльності – це демонтажники:
Їм потрібні мурахи, для зносу або збиранню збитого. Іноді робочим дають щось збивати(але це вже інший рівень виплат).Також завантаження в авто мішків з бутом – невід’ємна частина праці.

Дуже важливою є кваліфікація підсобника
Компанія “ГОЛКОРП” вже 10 років займається цими послугами. Наш персонал має досвід з усіх профілів будівництва та ремонту в Київській області. Коли людина знає, як замісити клей або правильно затерти стіни та стелю під фарбування – тоді у майстра не виникає потреба втрачати час на навчання підмастір’я. Знання про види профілів та шурупів в монтажі гіпсокартону. Правильно замісити цементно-пісчаний розчин для муляра.
Всі ці вміння лише допоможуть зекономити на допоміжних роботах. Дуже правильно буде оцінити коли помічник потрібен, а коли він просидить пів дня. Платити все-одно доведеться. На маленьких об’ємах викликають наших робочих лише коли без них ніяк. Та якщо Ви можете проробити весь день(або пів) самі – краще так. Назбирайте роботи на двох. В малярних роботах не багато підсобних робіт, але є один секрет. Маляру, як правило, потрібно замішувати шпаклівку і затирати стіни. Цього для підсобника мало. Тоді майстри об’єднуються, особливо на об’ємах. На трьох майстрів постійно працюють два підсобники. В Києві достатньо об’єктів де можливо добре розігнатись. Це та сама ситуація, коли помічник заробляє майстрам і собі в математичній прогресії.